Suņiem un kaķiem ar kuņģa-zarnu trakta mikrofloras traucējumiem, caureju, aizcietējumiem, pēc antibiotiku kursa, attārpošanas, augošiem dzīvniekiem
BioProtect 200 mg , iepakojumā 60 kapsulas
Papildbarība suņiem un kaķiem ar zarnu trakta traucējumiem (caureja vai nosliece uz aizcietējumiem), pēc antibiotiku terapijas, pēc attārpošanas, augošiem dzīvniekiem.
1 kapsula satur: Zootehniskās piedevas: probiotikas 5x10?CFU/g: Lactobacillus acidophilus DSM13241, E 1705 Enterococcus faecium NCIMB 10415, Bifidobacterium longum CNCM I-3241 / ATCC 15707, Lactobacillus rhamnosus NCIMB 30121, manano-oligosaharīds 100 mg. Organoleptiskās piedevas: fruktoologosaharīdi 100 mg.
DEVAS: pēc antibiotiku terapijas: 1 kapsula dienā (līdz 7 dienām pēc terapijas beigām);
augošiem dzīvniekiem – 1 kapsula dienā 20 dienas;
caureja vai aizcietējumi – 2 kapsulas dienā 10 dienas;
pēc attārpošanas – 1 kapsula dienā 7 dienas.
Var sajaukt ar barību vai dot tieši mutē.
Dzeramajam ūdenim jābūt brīvi pieejamam.
GLABĀŠANA: sausā vietā, istabas temperatūrā
Ražotājs: Vet Planet Sp.,zoo
Diafarm URINARY CARE UROLSYN PASTE-GEL FOR DOGS 100g
Artikuls: MG
Papildbarība suņiem normālai urīnsistēmas darbībai - nieru atbalstam un struvītu šķīdināsanai
VIRBAC HPM Cat Junior Neutered - sausā barība kaķiem 1.5kg
Artikuls: 4600
Pilnvērtīga barība augošiem kastrētiem un sterilizētiem kaķiem no kastrācijas vai sterilizācijas līdz 1 gada vecumam
VIRBAC HPM Dog Senior Neutered Small & Toy - sausā barība suņiem 3kg
Artikuls: 4619
Pilnvērtīga barība vecākiem kastrētiem un sterilizētiem (vai ar tieksmi uz aptaukošanos) mazo šķirņu suņiem (<10 kg) pēc 10 gadu vecuma un ļoti mazo šķirņu suņiem (<5 kg) pēc 12 gadu vecuma







