Par mums


    SIA ”KILA” dibināta 1996.gadā. Kopš darbības uzsākšanas esam strauji attīstījušies – pieaudzis uzņēmuma apgrozījums, paplašinājies darbinieku skaits. Uzņēmums šo gadu laikā pierādījis sevi Latvijas tirgū kā konkurētspējīgu.


Uzņēmuma priekšrocības ir stabili biznesa sakari ar augstvērtīgas dzīvnieku barības un aksesuāru piegādātājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs.
Visus šos gadus nemitīgi paplašinot veikalā piedāvāto preču klāstu esam kļuvuši par lielāko zooveikalu tīklu Latvijā. Mēs esam specializēts veikalu tīkls ar mērķi piedāvāt visplašāko zoopreču klāstu Latvijā.


Uz doto brīdi uzņēmumam ir 38 zooveikali visā Latvijā!

Savos veikalos tirgojam pasaulē atzītāko ražotāju dzīvnieku barības un vadošo brendu dzīvnieku kopšanas līdzekļus un aksesuārus. Otra mums piederošā firma “Zooserviss” nodarbojas ar zoopreču vairumtirdzniecību un ir vairāk kā 30 pazīstamu brendu izplatītāji Baltijā, Polijā kā piemēram Nutra Gold Holistic, Nutra Nuggets, Diamond, Prestige, JBL, ReQual, Classic extreem, Lindo u.c.


Veterināro aptieku un veikalu tīkls Zoocentrs Latvijas tirgū ir labi atpazīstams un pircēju vidū ieguvis lielu popularitāti. Pircēji atzinīgi novērtējuši mūsu firmas aptieku un veikalu tīklu, kas tiem ir saistošs ar konkurētspējīgām cenām, atlaižu sistēmu, laipnu apkalpošanu un kvalitāti. Mūsu veikalu tīkla pārdevēji-konsultanti ir augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi. Uzņēmumā strādā tikai profesionāļi, kas perfekti pārzina savu darbības sfēru, tādējādi spēj piedāvāt vislabākos risinājumus klientu vajadzībām.


Sadarbojamies ar kinoloģiskajām un felinoloģiskajām organizācijām. Esam vairākkārtēji LKF starptautisko izstāžu ģenerālsponsori.