Pirkšanas noteikumi


Lai izslēgtu domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos  SIA "KILA",  reģ.Nr. 40003307770 (turpmāk tekstā - zoocentrs.lv) piedāvāto preču pirkšanas noteikumus.

1.    Tā kā zoocentrs.lv piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2.    zoocentrs.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

3.    Norādītas cenas ir spēka tikai pasūtot preces internetā vai pa tālruni.

4.    Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot vienu no internetbankām (Swedbank, Citadele, SEB), kā arī ar norēķinu karti tiešsaitē.

5.    Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.

6.    Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no astoņiem pasūtījumu saņemšanas veidiem: 
-  Bezmaksas - pasūtītā prece tiek saņemta kādā no Zoocentrs veikaliem;
-  Ekonomiskā piegāde - pasūtītā prece tiek saņemta Omniva pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem;
-  Paku Bode piegāde - pasūtīta prece tiek saņemta Paku Bodes apkalpošanas punktā;
-  Kurjera piegāde - kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē;
- Piegāde uz Circle K degvielas uzpildes stacijām visā Latvijā;
- Latvijas Express Pasts piegāde līdz durvīm uz jebkuru vietu Latvijā;
- Piegāde uz Latvijas Pasts pasta nodaļām visā Latvijā
- Piegāde uz Latvijas Pasts pakomātiem visā Latvijā

7.    Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
8.    Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Lūdzam saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. zoocentrs.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā, t.sk. ja dzīvnieku pārtikas iepakojums ir atvērts. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: veikals@zoocentrs.lv vai pa tālruni: +371 29191343, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
9.    Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkreto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.

10.    Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.631 „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

11.    Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

12.    Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA KILA saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.

13.    Mārketinga aktivitātes:
13.1. zoocentrs.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

13.2. Atsevišķos gadījumos zoocentrs.lv var piešķirt saviem klientiem bonusa punktus par veiktiem pirkumiem. Bonusa punkti var tikt izmantoti, lai iegādātos preces no „Dāvanu bankas”. Šajos gadījumos zoocentrs.lv nodrošina detalizētu informāciju par bonusa punktiem sadaļā "Bonusa punkti" un katram reģistrētam lietotājam individuāli sadaļā "Mans Zoocentrs".
13.3. zoocentrs.lv ir tiesības bez brīdinājuma mainīt zoocentrs.lv bonusa punktu piešķirsanas un izmantošanas noteikumus. Noteikumi ir spēkā tiklīdz tie ir pieejami zoocentrs.lv mājas lapā sadaļā "Bonusa punkti".
13.4. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā zoocentrs.lv, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu un sms no zoocentrs.lv.
14. Privātums
14.1.Visi Interneta veikalā ievadītie un/vai Sabiedrībai nodotie Pircēja personas dati un personas identifikācijas kodi tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
14.2. Reģistrējoties Interneta veikalā un/vai lietojot Interneta veikalu un/vai piesakoties klienta kartei, Pircējs izsaka piekrišanu, ka Sabiedrība veic attiecīgā Pircēja personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.
14.3. Pircēju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes pārzinis ir Sabiedrība.
14.4. Pircēju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes mērķis – informēšana par aktualitātēm, pasūtījumu noformēšana, Preču pārdošana un piegāde.
14.5. Sabiedrībai ir tiesības ar e-pasta un īsziņu starpniecību informēt Pircējus (tai skaitā Klienta karšu lietotājus) par dažāda veida ar Interneta veikalu un Sabiedrību saistītām aktualitātēm.
14.6. Pircējam ir tiesības Interneta veikalā pašam pievienot, labot vai dzēst par sevi norādītos datus.
14.7. Reģistrējoties Interneta veikalā un/vai lietojot Interneta veikalu, Pircējs apliecina, ka ir informēts un piekrīt savu personas datu nodošanai personas datu operatoram, kas Sabiedrības vārdā nodrošina pakalpojumu izpildi (piemēram, Preču piegādātājam un kurjeram).

15. Interneta veikals zoocentrs.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.


Pircējam ir tiesības jebkurā laikā atteikties no paziņojumu saņemšanas, nosūtot par to Sabiedrībai informāciju uz e-pastu veikals@zoocentrs.lv.

Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā, sms:

1. zoocentrs.lv mājaslapā sadaļā "Mans Zoocentrs" noņemiet ķeksīti pretī "Jaunumi e-pastā un SMS" - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

2. e-pasta beigās spiediet uz "Atteikties no zoocentrs.lv jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas" - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

3. sūtiet mums ziņu uz veikals@zoocentrs.lv - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

Atsakoties no paziņojumu saņemšanas, Kienta karšu lietotājs var zaudēt tiesības lietot lojalitātes karti