Foresto 1,25 g + 0,56 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna kaķiem un suņiem līdz 8 kg 38cm x 5 gab. Foresto 1,25 g + 0,56 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna kaķiem un suņiem līdz 8 kg 38cm x 5 gab. Foresto 1,25 g + 0,56 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna kaķiem un suņiem līdz 8 kg 38cm x 5 gab. Foresto 1,25 g + 0,56 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna kaķiem un suņiem līdz 8 kg 38cm x 5 gab.

Foresto 1,25 g + 0,56 g pret ērcēm/ blusām kakla siksna kaķiem un suņiem līdz 8 kg 38cm x 5 gab.

Kaklasiksna ražota pēc inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina kontrolētu, ilgstošu divu aktīvo vielu izdalīšanos zemās devās un darbojas līdz 7 -8 mēnešiem, bezrecepsu veterinārās zāles Reģ.Nr. V/DCP/11/0061-01

  • Artikuls: for-1_5
  • Pieejamība: ir mūsu noliktavā
  • Parastā cena: 44.00 €

29.90 €

Apraksts

x 5 gab. (cena norādīta par vienu!)

FORESTO 1,25 g + 0,56 g kakla siksna kaķiem un suņiem svarā līdz  8 kg.

Foresto® ir ražots pēc inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina kontrolētu, ilgstošu divu aktīvo vielu izdalīšanos zemās devās.

Šīs aktīvās vielas drošā, zemā devā tiek pārnestas uz dzīvnieka ādu un apmatojumu, un izplatās pa visu ķermeņa virsmu, lai dzīvnieks būtu aizsargāts.

Foresto® rūpīgas pārbaudes ceļā tika atzīts par ļoti efektīvu 8 mēnešu garumā.

Lietošanai uz ādas. Viena kakla siksna vienam dzīvniekam aplikšanai ap kaklu. Tikai ārīgai lietošanai.

AKTĪVĀS  VIELAS   Viena pelēka, bez smaržas, 38 cm (12,5 g) kakla siksna satur 1,25 g imidakloprīda un 0,56 g flumetrīna 

 

Kaķiem: Blusu  invāzijas apkarošanai un novēršanai laika periodam  7 līdz 8 mēnešiem.

Kaklasiksna pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 10 nedēļām.

Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta  ārstēšanas programmas.

Zālēm piemīt noturīga nogalinoša iedarbība un atbaidoša iedarbība pret ērču invāziju  līdz 8 mēnešiem. Zāles ir iedarbīgas pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm. Ērces, kuras jau atrodas uz kaķa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kaklasiksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kaklasiksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka. Invāzijas novēršana jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kaklasiksnas uzlikšanas.

Suņiem: Blusu  invāzijas apkarošanai un novēršanai laika periodam  7 līdz 8 mēnešiem.

Kaklasiksna pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 8 mēnešiem.

Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta  ārstēšanas programmas.

Zālēm piemīt noturīga nogalinoša iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) un atbaidoša iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) līdz 8 mēnešiem.

Zāles ir iedarbīgas pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm.

Ērces, kurasjau atrodas uz suņa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kaklasiksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kaklasiksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kaklasiksnas uzlikšanas.

Zāles nodrošina netiešu aizsardzību pret ierosinātāju Babesia canis vogeli un Ehrlichia canis pārnešanu no pārnēsātāja ērces Rhipicephalus sanguineus, tādējādi samazinot suņu babeziozes un suņu erlihiozes risku līdz 7 mēnešiem.

Leishmania infantum, ko pārnes smilšu mušas, invāzijas riska mazināšanai uz laiku līdz 8 mēnešiem.

Dūrējutu/grauzējutu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai

 

Kaklasiksna ir ūdensizturīga, tās iedarbība turpinās, ja dzīvnieks tiek samitrināts. Tomēr jāizvairās no ilgstošas, intensīvas ūdens iedarbības vai biežas šampūna lietošanas, jo tādejādi zāļu darbības ilgums var samazināties.

Pētījumi parāda, ka dzīvnieka ikmēneša mazgāšana ar šampūnu vai iemērkšana ūdenī būtiski nesamazina 8 mēnešu iedarbības laiku pret ērcēm pēc aktīvās vielas atkārtotas izplatīšanās apmatojumā,

turpretī zāļu iedarbība pret blusām pakāpeniski samazinās, sākot no piektā mēneša.

 

KONTRINDIKĀCIJAS
Nelietot kaķēniem līdz  10 nedēļu vecumam  un kucēniem līdz 7 nedēļu vecumam.
Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām.

Nelietot grūsnām un laktējošām mātītēm.

Lietošanas instrukcija

Ražotājs: Bayer, Vācija