JF Glikol Plus 25kg

Šķidra papildbarība, palīglīdzeklis ketozes ārstēšanā govīm

Iepakojuma svars: 25 kg
Artikuls: (BN)
Pieejamība: ir mūsu noliktavā

Cena: 154.92
Cena €/kg: 6.20 €

[[count]]
Ielikt grozā

Piegādes iespējas:

Cena: 0.00 € (visiem pasūtījumiem)              46 veikali
Adrešu saraksts
2-4 darba dienu laikā

Cena: 0.00 € (pasūtījumiem virs 30 €)
Adrešu saraksts
2-4 darba dienu laikā

Cena:  0.00 € (pasūtījumiem virs 30 €)
Piegādes noteikumi
2-4 darba dienu laikā

Apraksts

JF Glikol Plus 25kg

ŠĶIDRA PAPILDBARĪBA, PALĪGLĪDZEKLIS KETOZES ĀRSTĒŠANĀ GOVĪM

Ketoze (acetonēmija) ir vielmaiņas slimība, kuru visbiežāk novēro augstražīgām slaucamām govīm, parasti 1-6 nedēļas pēc atnešanās. Šādas govis strauji zaudē ēstgribu, dzīvmasu un izslaukumu. Ketozes galvenie cēloņi ir ēdināšanas kļūdas un organisma nepietiekama apgāde ar enerģiju no ogļhidrātiem, pēc atnešanās. Glikol Plus ir viegli uzņemamas enerģijas avots, un novērš enerģijas disbalansa un ketozes izraisīto negatīvo ietekmi govs organismā. Lai novērstu enerģijas deficītu un ar to saistītos vielmaiņas traucējumus, ir ieteicams: 1. Nepieļaut slaucamo govju novājēšanu, īpaši cietstāves periodā. 2. Novērst straujas izmaiņas barības devā, īpaši pēcdzemdību periodā. 3. Pēcdzemdību periodā nodrošināt atbilstošu enerģijas līmeni barības devā. 4. Pēcdzemdību periodā pielietot profilaktiskus līdzekļus – enerģiju saturošas papildbarības.

PIELIETOJUMS:  Enerģijas deficīta gadījumā pirms un pēc dzemdībām.  Enerģijas deficīta (hipoglikēmija, ketoze) profilaksei un kā palīglīdzeklis to ārstēšanā.

PROPILĒNGLIKOLS paaugstina glikozes līmeni asinīs un samazina ketoģenēzi (ketonķermeņu veidošanos). Propilēnglikola papildus došana pēcdzemdību periodā novērš ketozi un uztur tās profilaksi, kā arī ievērojami uzlabo izslaukumu un reproduktivitāti.

GLICERĪNS ir enerģijas avots barības devā. Tas veicina slāpekļa savienojumu (NH3) izmantošanu mikrobiālajos procesos govs spureklī, līdz ar to paaugstina mikrobiālo proteīna sintēzi. Glicerīna pievienošana barībā palielina barības sausnas uzņemšanu, paaugstina izslaukumu, glicerīna saldā garša uzlabo barības uzņemšanu.

NĀTRIJA PROPIONĀTS ir glikozes prekursors glikoģenēzes procesā. Uztur spureklī efektīvu bufersistēmu, atjaunojot pareizu pH līmeni, tādejādi uzlabojot spurekļa mikrofloras un mikrofaunas darbības apstākļus. Pielietojot propionātu enerģijas deficīta periodos (piemēram, pēcdzemdību laikā), tiek panākta hipoglikēmijas un ketozes profilakse.

SPUREKĻA AIZSARGĀTAIS METIONĪNS netiek ietekmēts (noārdīts) spureklī. Uzsūcoties tievajās zarnās, tas uzlabo govs organisma enerģijas bilanci. Metionīns paaugstina ļoti zema blīvuma lipoproteīnu (VLDL) daudzumu asinīs. Šie lipoproteīni ir nepieciešami, lai samazinātu triglicerīdu pārmērīgu uzkrāšanos aknās, kas izraisa aknu taukaino deģenerāciju. Metionīns paaugstina glikozes sintēzi organismā. No metionīna tiek sintezēts holīns, kura veidošanās spureklī bieži vien ir nepietiekama. Holīns ir šūnu membrānu sastāvdaļa un tas sekmē lieko tauku izvadīšanu no aknām.

NIACĪNS (PP vitamins, nikotīnskābes amīds) palielina mikrobiālo proteīna sintēzi spureklī, ierobežo enerģijas deficīta negatīvo ietekmi, veicinot augstāku glikozes līmeni asinīs. Aizsargā aknas no taukainās deģenerācijas.

SASTĀVS: propilēnglikols (1,2 propandiols), farmaceitiskais glicerīns. Uzturfizioloģiskās piedevas: nikotīnskābe (niacīns, PP vitamīns), spurekļa aizsargātais metionīns. Tehnoloģiskas piedevas – nātrija propionāts, glikozes sīrups. Enerģijas saturs: slaucamām govīm- NEL 18.9 MJ/kg.

DEVAS UN LIETOŠANA: Govis: 1 nedēļu pirms atnešanās 150-200g govij /dienā,  pēc atnešanās 200-300g govij /dienā 3-6 nedēļas. Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. Dod perorāli ar pudeli. 

Ražotājs: JFarm, Polija.

Saistītās preces

Preces nosaukums Mērvienības Art.No Cena ar PVN Skaits Ielikt grozā
JF Glikol Plus 5kg 5 kg (BN) 33.50 €
[[product_5664]]
JF Glikol Plus 1kg 1 kg (BN) 6.72 €
[[product_5662]]

EcoComfora 1kg

Emulsijas ziede dzīvnieku ādas kopšanai
Artikuls: (BN)

9.42 €

PROFIDIP ar jodu un kumelīšu ekstraktu 5kg

šķīdums pupu apstrādei pēc slaukšanas ar jodu
Artikuls: (BN)

27.38 €

Hepavetin N60

Papildbarība suņiem un kaķiem
Artikuls: (BN)

8.06 €

JF Glikol Plus 5kg

Šķidra papildbarība, palīglīdzeklis ketozes ārstēšanā govīm
Artikuls: (BN)

33.50 €

JF Rumen Active 200g

Gremošanu veicinošs līdzeklis atgremotājiem.
Artikuls: (BN)

6.45 €

Biodexin šampūns 250ml

Antiseptisks, suņiem un kaķiem
Artikuls: (BN)

9.41 €

-20%

Glikozamīns Stride Plus Hyaluronic 200 ml

Barības piedeva locītavu nostiprināšanai suņiem
Artikuls: 340750

24.48 €

Parastā cena 30.60 €

Canina Canipulver 1kg - kalcijsaturošs preparāts pieaugušiem suņiem

vitamīni un piedevas suņiem
Artikuls: 12041 3

26.73 €